Reklama „Apollo Kinas“ kino teatre

„Apollo Kinas“ didžiuojasi galėdamas teikti pačios geriausios kokybės kino reklamos paslaugos Lietuvoje. Dėl aukščiausių vaizdo ir garso technologijų, jūsų reklama pasieks klientus taip, kaip jūs ir norite. Reklama kine tapo unikaliu kanalu, kurį pastaraisiais metais įvertino ypatingai daug kompanijų, o per paskutinius metus populiarumas itin išaugo.

Puikiai įsisavinamas turinys

„Apollo Kinas“ kino teatrai Vilniuje ir Panevėžyje yra įsikūrę pagrindiniuose šių miestų prekybos centruose, kasdien juos lanko tūkstančiai žmonių, o kino nuotykius ir pramogas renkasi itin daug žiūrovų. Neabejotina, kad kino teatrai šiuose prekybos centruose yra viena patraukliausių laisvalaikio praleidimo sričių, o salėse atsisėdę ir patogiai įsitaisę žiūrovai reklamą priima daug geriau, nei bet kurioje kitoje erdvėje. Taip pat, reklama yra išdėstoma tarp filmų anonsų, taip išlaikant nepriekaištingą žiūrovo dėmesį visą laikotarpį. „Apollo Kinas“ suteikia aukščiausios kokybės technologijas bei erdvę, kad mūsų partneriai galėtų sužibėti didžiajame ekrane.

Pasiekiamos visos auditorijos

Reklama „Apollo Kinas“ tapo veiksmingu kanalu įvairioms įmonėms dar ir dėl to, kad priklausomai nuo filmo, mūsų kino teatruose lankosi visos įmanomos amžiaus grupės - nuo vaikų iki senjorų. Reklamos davėjui rasti tinkamą auditoriją labai paprasta - tereikia iš kino programos pasirinkti filmą, kurį galima susieti su jūsų produktu ar paslauga.

Leiskite jūsų reklamai žibėti didžiuosiuose „Apollo Kinas“ ekranuose!

Sau tinkamą reklamos sprendimą ir kainą galite sužinoti kreipdamiesi adresu info@apollokinas.lt

Reklamos kanalai

Reklama didžiajame ekrane. Reklama didžiuosiuose mūsų kino teatro ekranuose be jokios abejonės yra geriausias kanalas, norint pasiekti jūsų auditoriją. Sėdėdami tamsioje ir jaukioje „Apollo Kinas" salėje bei kramsnodami užkandžius žmonės daug geriau įsisavina rodomus vaizdus. Galiausiai, reklama į visą bloką integruojama taip, kad jis, net ir negalėdamas prasukti reklamos, nejaučia neigiamų emocijų. 

Reklama TV ekranuose. Reklamai skirti LED televizorių ekranai yra iškabinti visuose „Apollo Kinas" kino teatrų bendrosiose patalpose. Taip reklama pasiekia žiūrovus dar iki jiems patenkant į kino sales ir laukiant magiškų įspūdžių pradžios. Taip pat, visose bendrosiose „Apollo Kinas" erdvėse yra įrengti ir skaitmeniniai plakatai, kurie gali rodyti arba statines nuotraukas (ar vizualus) arba vaizdo klipus be garso.

Produktų pristatymas. „Apollo Kinas" taip pat suteikia galimybę pristatyti ar leisti ragauti jūsų gaminius kino teatro bendrosiose erdvėse. Jei turite kitų ypatingų idėjų, kaip „Apollo Kinas" galėtų prisidėti prie jūsų produkto pristatymo ar reklamavimo, mielai jus išklausysime! Parašykite mums adresu info@apollokinas.lt ir mes netrukus su jumis susisieksime.