Privatūs renginiai verslo partneriams

Ieškote erdvės, kurioje galėtumėte suorganizuoti savo įmonės renginį ar šventę? Daugiau ieškoti nebereikia, nes „Apollo Kinas“ Vilniuje ir Panevėžyje yra puiki vieta jūsų renginiui, nes mūsų salės puikiai pritaikytos ne tik filmams žiūrėti!

Kino erdvė – bet kokiam renginiui

Aukščiausios kokybės vaizdo ir garso technologijos, erdvių pritaikymo sprendimai bei neapsakomas komfortas leidžia „Apollo Kinas“ salėse organizuoti paties įvairiausio tipo renginius – privačius filmų seansus, įmonių šventes, darbuotojų gimtadienius, konferencijas, mokymus ar net Kalėdinius vakarėlius.

„Apollo Kinas“ gali pasiūlyti paties įvairiausio dydžio sales, taip prisitaikant prie jūsų įmonės poreikių ir vienu metu salėje talpinti iki 314 žmonių. Tai nepakartojama proga tradicines šventes perkelti į netradicinę, magija alsuojančią aplinką. Jūsų kolegos ar partneriai tikrai bus nustebinti!

Privatūs seansai

Privatūs renginiai yra neeilinė galimybė sukurti kino magiją jūsų įmonei. Uždaro renginio metu „Apollo Kinas“ salėse galite tik su savo kompanija ar verslo partneriais pažiūrėti pačius naujausius, o kartais, esant galimybei, dar nerodomus filmus. Jei tik pageidausite, prieš filmą didžiajame ekrane galėsite rodyti bet kokį jums reikalingą turinį pačia didžiausia raiška ir aukščiausios kokybės garsu, naudotis visa garso bei vaizdo technika. Priklausomai nuo salės dydžio, galime pasiūlyti nuo 78 iki 353 vietų sales.

Konferencijos

Kai visi ieško nestandartinių erdvių konferencijoms, „Apollo Kinas“ siūlo būtent tai. Išskirtinė atmosfera, nepriekaištinga akustika ir tobulą komfortą pajusti leidžiančios kėdės padės jūsų auditorijai dar geriau įsisavinti turinį. Prie to taip pat prisidės ir aukštos kokybės technologiniai sprendimai. Esant poreikiui galime suorganizuoti ir priėmimui skirtas erdves su staliukais kavai ar maitinimui.  

Užklausos forma

Kontaktinė informacija

Privatus renginys

Ar reikalingi užkandžiai?
Įrangos poreikis (mikrofonas, kompiuterio pajungimas prie ekrano)