Apollo Kinas Vilnius Outlet

Naujos kartos kino teatras

Vilniuje duris atverė visiškai naujas, technologiškai moderniausias ir aukščiausią komfortą užtikrinantis kino teatras „Apollo Kinas Vilnius Outlet“. Pačią geriausią vaizdo kokybę užtikrina aukščiausios raiškos ir naujausios, ketvirtosios kartos „Christie Real|Laser™“ lazeriniai projektoriai, o geriausius erdvinius garsus atkurs moderniausios 7.1 „Christie Vive Audio“ ir „Dolby“ garso sistemos . Šie technologiniai sprendimai padės atitrūkti nuo realybės ir išgyventi ekrane matomus vaizdus taip, lyg patys žiūrovai juose dalyvautų.
Prie pačios geriausios kino teatro patirties prisideda ir unikalus „Apollo Kinas“ interjero ir architektūros dizainas. Jo dėka kiekvienas lankytojas, vos įžengęs į kino teatro patalpas, pasijus kaip visiškai kitoje erdvėje, kurioje pildosi slapčiausios svajonės ir atrandami visiškai nauji pasauliai.

Svarbu! Po PC „Vilnius Outlet“ darbo valandų prašome iš kino teatro išeiti iškart pasukant į kairę link lifto bei laiptinės. Tiek liftu, tiek laiptais nusileisite į 1-ąjį aukštą prie įėjimo A. Iš šios vietos lengvai pasieksite visas automobilių parkavimo aikšteles bei viešojo transporto aikšteles.

Visu kūnu juntamas komfortas

Nuo pirmo žingsnio kino salėje iki paskutinės akimirkos filme, „Apollo Kinas Vilnius Outlet“ lankytojus pasitinka išskirtinis komfortas. Visose naujojo kino teatro salėse įrengtos trijų tipų odinės kėdės. Tai vienvietės Klubo kėdės, Dvivietės sofos ir pačios patogiausios Žvaigždžių kėdės – atlošiami ir šildomi krėslai, kuriuose įmontuotų liečiamų ekranų pagalba galėsite užsisakyti maistą, užkandžius ir gėrimus viso filmo metu. Nepriklausomai nuo pasirinktos vietos, visu kūnu galėsite pajusti didžiausią komfortą, kurio nesinorės palikti.

Maisto ir gėrimų pristatymas viso seanso metu

„Apollo Kinas Vilnius Outlet“ kiekvienoje salėje įrengė „Žvaigždžių kėdes“. Jose žiūrint filmus ne tik jausite maksimalų komfortą, taip pat galėsite užsisakyti kino užkandžius bei gėrimus viso seanso metu. Darbuotojai jums užsakymą pristatys tiesiai į jūsų vietas. Taip išvengsite eilių ir galėsite mėgautis filmais, kaip tikra kino žvaigždė.

Svarbu! Paninius bei kokteilius galima užsisakyti  iki 23 val.
KFC užsakymai priimami nuo 11 val. iki 21.45 val.

Savitarnos kasose visada būsite pirmi

Visi žinome, kad stovėti eilėje prie bilietų yra tikra laiko gaišatis, būtent dėl to „Apollo Kinas Vilnius Outlet" įrengė savitarnos kioskus, kurios žymiai sumažino laukimo laiką. Na, o trumpesnis bilietų laukimas suteikia daugiau laiko pasirinkti iš itin gausaus užkandžių, saldumynų ir gėrimų asortimento.

Privatūs seansai ir renginiai

„Apollo Kinas Vilnius Outlet“ yra tobula vieta įmonių renginiams, konferencijoms ir kitokio tipo susibūrimams. Tai neįprasta erdvė, kurioje galite organizuoti ne tik filmų peržiūras, bet ir rodyti prezentacijas, vykdyti seminarus ir užsiimti kitomis veiklomis. Jums tereikia išreikšti savo norą ir mes padėsime viską įgyvendinti.

Privatūs renginiai

Dovanok kiną!

„Apollo Kinas“ dovanų kuponai, tai ne tik bilietas į filmą. Tai dovana kelionei į neaprėpiamus pasaulius, fantastiškus nuotykius ir nepakartojamas patirtis. Dovanokite skrydį į žvaigždes su „Apollo Kinas“! Vieną kuponą galima iškeisti į vieną bilietą į filmą.

Pirkti dovanų kuponus

Bilietų kainos

 • Pirmadienis - ketvirtadienis 

  Penktadienis iki 16:59 val.

  Penktadienis nuo 17:00 val.

  Šeštadienis, sekmadienis, šventinės dienos

 • Bilieto kaina
  APOLLO KLUBO
  nariams

  2D filmai
   7,19 €
  Įprasta kaina 7,99 €
  2D filmai
  7,39 €
  Įprasta kaina 8,21 €
 • Jaunimo bilietas
  APOLLO KLUBO nariams
  (su moksleivio arba studento pažymėjimu)

  2D filmai
  5,99 €
  Įprasta kaina 6,66 €
  2D filmai
  6.69 €
  Įprasta kaina 7,43 €
 • Šeimos bilietas /
  Vaikiškas bilietas
  (iki 12 m. amžiaus)

  2D filmai
  4,49 €
  2D filmai
  4,99 €
 • Senjorai ir neįgalieji
  (su senjoro arba neįgaliojo pažymėjimu)

  2D filmai
  5,99 €
  2D filmai
  6,99 €
 • Apollo Klubo nariams taikoma 10% nuolaida bilietui. Nuolaida netaikoma vaikiškų, specialių renginių ir bilietams su jau pritaikyta nuolaida. 
 • Apollo Klubo nariai identifikuojami bilietų kasoje su jų asmeniniu QR kodu. Prisijungti prie klubo galima čia: Registracija
 • Bilietą su nuolaida kasoje galite įsigyti tik pateikę nuolaidą patvirtinantį dokumentą (senjoro ar neįgaliojo pažymėjimą). Jei bilietas pirktas internetu, dokumentą turėsite parodyti prie įėjimo į salę. Nepateikus dokumento į salę nebus galima patekti.
 • Esant kino seansui su amžiaus cenzu, gali reikėti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą su nuotrauka bilieto pirkimo metu ir įeinant į salę. Nepateikus dokumento į salę įeiti neleidžiama.
 • Į filmus su amžiaus apribojimais N13, N16 ir N18 bilietai parduodami tik asmenims, sulaukusiems šio amžiaus ir pateikusiems tai patvirtinantį, galiojantį asmens dokumentą. Jaunesni nei 13 metų žiūrovai į N13 seansus įleidžiami tik su lydinčiu asmeniu. Daugiau informacijos apie amžiaus apribojimus rasite:  Amžiaus cenzai.
 • Lankytojams neįgaliojo vežimėlyje vizitas į kiną yra nemokamas. Jei klientas nori sėdėti kino teatro kėdėje, jis turi pirkti bilietą. Neįgaliojo vežimėliuose žiūrėti filmus galima visose salėse. Specialių kėdžių dalyje sėdėti neįgaliojo vežimėlyje nėra galimybės. 
 • Vaikai iki 3-jų metų, kurie seanso metu sėdi tėvams ant kelių, į kiną gali patekti nemokamai.
 • „Apollo Kinas“ pasilieka teisę keisti bilietų kainas, seanso laiką, amžiaus cenzą be išankstinio įspėjimo. 

Kontaktai

Kino teatro darbo laikas:

Kino teatras atidaromas prieš prasidedant pirmajam seansui, bet ne anksčiau kaip 10 val. Kino teatras uždaromas praėjus 15 minučių nuo paskutinio seanso pradžios.

Klientų aptarnavimas:

Jei turite klausimų rašykite: info@apollokinas.lt
Į laiškus atsakysime pirmadieniais - penktadieniais 10:00-17:00

Vakarais, savaitgaliais ir švenčių dienomis kviečiame užsukti į kino teatre esančias informacijos kasas, kur darbuotojai atsakys į visus jums rūpimus klausimus ar padės su iškilusiais nesklandumais.

Mus rasite:

Apollo Kinas Vilnius Outlet,
Vytauto Pociūno g. 8, Vilnius