Apollo Kinas Vilnius Outlet

Naujos kartos kino teatras

Vilniuje duris atverė visiškai naujas, technologiškai moderniausias ir aukščiausią komfortą užtikrinantis kino teatras „Apollo Kinas Vilnius Outlet“. Pačią geriausią vaizdo kokybę užtikrina aukščiausios raiškos ir naujausios, ketvirtosios kartos „Christie Real|Laser™“ lazeriniai projektoriai, o geriausius erdvinius garsus atkurs moderniausios 7.1 „Christie Vive Audio“ ir „Dolby“ garso sistemos . Šie technologiniai sprendimai padės atitrūkti nuo realybės ir išgyventi ekrane matomus vaizdus taip, lyg patys žiūrovai juose dalyvautų.
Prie pačios geriausios kino teatro patirties prisideda ir unikalus „Apollo Kinas“ interjero ir architektūros dizainas. Jo dėka kiekvienas lankytojas, vos įžengęs į kino teatro patalpas, pasijus kaip visiškai kitoje erdvėje, kurioje pildosi slapčiausios svajonės ir atrandami visiškai nauji pasauliai.

Visu kūnu juntamas komfortas

Nuo pirmo žingsnio kino salėje iki paskutinės akimirkos filme, „Apollo Kinas Vilnius Outlet“ lankytojus pasitinka išskirtinis komfortas. Visose naujojo kino teatro salėse bus įrengtos trijų tipų odinės kėdės. Tai vienvietės Klubo kėdės, Dvivietės sofos ir pačios patogiausios Žvaigždžių kėdės – atlošiami ir šildomi krėslai, kuriuose įmontuotų liečiamų ekranų pagalba galėsite užsisakyti maistą, užkandžius ir gėrimus viso filmo metu. Nepriklausomai nuo pasirinktos vietos, visu kūnu galėsite pajusti didžiausią komfortą, kurio nesinorės palikti.

Bilietų kainos

 • Pirmadienis - penktadienis
  iki 16:59

  Pirmadienis - ketvirtadienis
  nuo 17:00

  Penktadienis nuo 17:00 

  Šeštadienis, sekmadienis,
  šventinės dienos

 • Bilieto kaina
  APOLLO KLUBO
  nariams

  2D filmai
  5,99 €
  Įprasta kaina 6,66 €
  2D filmai
  6.99 €
  Įprasta kaina 7,77 €
  2D filmai
  7,19 €
  Įprasta kaina 7,99 €
 • Jaunimo bilietas
  APOLLO KLUBO nariams
  (su moksleivio arba studento pažymėjimu)

  2D filmai
  4,99 €
  Įprasta kaina 5,54 €
  2D filmai
  5,49 €
  Įprasta kaina 6,10 €
  2D filmai
  5,99 €
  Įprasta kaina 6,66 €
 • Šeimos bilietas /
  Vaikiškas bilietas
  (iki 12 m. amžiaus)

  2D filmai
  3,99 €
  2D filmai
  3,99 €
  2D filmai
  4,49 €
 • Senjorai ir neįgalieji
  (su senjoro arba neįgaliojo pažymėjimu)

  2D filmai
  3,99 €
  2D filmai
  4,99 €
 • Apollo Klubo nariams taikoma 10% nuolaida bilietui. Nuolaida netaikoma vaikiškų, specialių renginių ir bilietams su jau pritaikyta nuolaida. 
 • Apollo Klubo nariai identifikuojami bilietų kasoje su jų asmeniniu QR kodu. Prisijungti prie klubo galima čia: Registracija
 • Bilietą su nuolaida kasoje galite įsigyti tik pateikę nuolaidą patvirtinantį dokumentą (senjoro ar neįgaliojo pažymėjimą). Jei bilietas pirktas internetu, dokumentą turėsite parodyti prie įėjimo į salę. Nepateikus dokumento į salę nebus galima patekti.
 • Esant kino seansui su amžiaus cenzu, gali reikėti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą su nuotrauka bilieto pirkimo metu ir įeinant į salę. Nepateikus dokumento į salę įeiti neleidžiama.
 • Į filmus su amžiaus apribojimais N13, N16 ir N18 bilietai parduodami tik asmenims, sulaukusiems šio amžiaus ir pateikusiems tai patvirtinantį, galiojantį asmens dokumentą. Jaunesni nei 13 metų žiūrovai į N13 seansus įleidžiami tik su lydinčiu asmeniu. Daugiau informacijos apie amžiaus apribojimus rasite:  Amžiaus cenzai.
 • Lankytojams neįgaliojo vežimėlyje vizitas į kiną yra nemokamas. Jei klientas nori sėdėti kino teatro kėdėje, jis turi pirkti bilietą. Neįgaliojo vežimėliuose žiūrėti filmus galima visose salėse. Specialių kėdžių dalyje sėdėti neįgaliojo vežimėlyje nėra galimybės. 
 • Vaikai iki 3-jų metų, kurie seanso metu sėdi tėvams ant kelių, į kiną gali patekti nemokamai.
 • „Apollo Kinas“ pasilieka teisę keisti bilietų kainas, seanso laiką, amžiaus cenzą be išankstinio įspėjimo. 

Kontaktai

Kino teatro darbo laikas:

Kino teatras atidaromas prieš prasidedant pirmajam seansui, bet ne anksčiau kaip 10 val. Kino teatras uždaromas praėjus 15 minučių nuo paskutinio seanso pradžios.

Klientų aptarnavimas:

Jei turite klausimų rašykite: info@apollokinas.lt
Į laiškus atsakysime pirmadieniais - penktadieniais 10:00-17:00

Vakarais, savaitgaliais ir švenčių dienomis kviečiame užsukti į kino teatre esančias informacijos kasas, kur darbuotojai atsakys į visus jums rūpimus klausimus ar padės su iškilusiais nesklandumais.

Mus rasite:

Apollo Kinas Vilnius Outlet,
Vytauto Pociūno g. 8, Vilnius