Su klase į kiną!

Kviečiame vadovėlius trumpam išmainyti į kino filmus

Kiekvienas mokytojas savo auklėtiniams nori suteikti kuo daugiau žinių ir išlikti jų atmintyje labai ilgą laiką. Padėti sukurti šią magiją galima „Apollo Kinas“ kino teatruose Panevėžyje ir Vilniuje. Ne visi mokslai privalo būti tik klasėse, padėkite lavinti jų vaizduotę mėgaujantis kokybiškomis pramogomis patogiose ir nuo oro sąlygų nepriklausomose kino salėse.

Pramoga, plečianti pasaulio suvokimo ribas

Kinas – tai pramoga, kūryba, jausmai ir emocijos! Rodome ne tik didžiuosius Holivudo hitus, bet ir daug mokomųjų ar pagal knygas sukurtų filmų ir, žinoma, geriausius Lietuvos kino kūrėjų filmus. „Apollo Kinas“ siūlo galimybę atvykti su visa klase ir susipažinti su magišku, fantazijos ribas praplečiančiu ir naujų žinių suteikiančiu kino pasauliu. Mūsų filmų repertuare rasite ko nors iš kiekvieno žanro ir kiekvienam.

Mokiniams

2D

3.20€

3D

4.20€

Grupės vadovui

2D

0.00€

su 10 mokinių grupe

3D

0.00€

su 10 mokinių grupe

Papildoma informacija

  • Kitos savaitės (nuo tos pačios savaitės penktadienio iki kito ketvirtadienio) filmų repertuaras skelbiamas antradieniais.
  • Už grupės bilietų apmokėjimą, atsiėmimą ir išdalinimą atsakingas grupės vadovas. Vienas nemokamas mokytojo bilietas skiriamas lydinčiam mokytojui už 10 mokinių grupę. 
  • Pasiūlymas galioja pirmadieniais - penktadieniais seansams iki 17 val. Prašome atvykti ne vėliau, kaip likus 15 minučių iki seanso pradžios.

Šis pasiūlymas galioja moksleivių grupėms, darželių ir dienos centrų auklėtiniams, stovyklų ir kareivių grupėms.

Pasiūlymas galioja:

  • rezervacijoms atliktoms bent prieš 2 darbo dienas (renkantis iš repertuaro);
  • norint pasirinkti filmą ir seanso laiką rezervaciją būtina atlikti prieš 10 dienų;
  • mokyklų moksleiviams, darželių ir dienos centrų auklėtiniams, stovyklų ir kareivių grupėms;
  • filmams rodomiems nuo pirmadienio iki penktadienio iki 17 val;
  • mokytojas ar grupės vadovas turi atvykti į kino teatro informaciją bent 15 minučių prieš kino seansą ir įsigyti ar atsiimti bilietus.​

Rezervacijos forma

Kino teatras

Mokykla

Filmas

Mokėjimo būdas

Naujienlaiškis

Kontaktai