Kino dovanų kuponai verslui

„Apollo Kinas“ jau tapo visų žiūrovų pamilta vieta mėgautis kino teigiamais malonumais, todėl mūsų dovanų kuponai yra tobula dovana jūsų darbuotojams, partneriams ar klientams. Ši dovana suteikia laisvę gavėjui pačiam pasirinkti norimą nuotykį ir tinkamą laiką, kuriuo galėtų pasinerti į visiškai kitą, magišką pasaulį, o kuponai galios visuose „Apollo Kinas“ kino teatruose.

„Apollo Kinas“ dovanų kuponus į bilietus galima iškeisti visose kino teatrų informacinėse kasose, savitarnos kioskuose, perkant internetu svetainėje ar programėlėje. Taip pat, jie galioja visiems tuo metu „Apollo Kinas“ rodomiems filmams ir yra iškeičiami į tos pačios ar mažesnės vertės kino bilietus. Jei seanso kaina yra didesnė, žiūrovui tereikia sumokėti kainų skirtumą.

Įsigyti – labai paprasta

Dovanų kuponus galite įsigyti informacijos kasose, kuriose jie bus ir specialiai supakuoti, kad būtų sukurta dar didesnė magija šios dovanos gavėjams. Kuponus taip pat galima įsigyti ir „Apollo Kinas“ svetainėje. Visi dovanų kuponai galioja tris mėnesius nuo pirkimo datos.

Jei norite suteikti dar malonesnę patirtį, galite įsigyti ir „Apollo Kinas“ dovanų kuponus „Žvaigždžių“ kėdėms, kuriose kiekvienas pasijus it tikra žvaigždė.

Norint įsigyti dovanų kuponus apmokant sąskaita -faktūra, minimalus kiekis 10 vienetų.

Dovanų kuponas

Dovanų kuponą galima iškeisti Apollo Kine į vieną filmo bilietą, kurio vertė yra iki 9,00 €. Kuponai galioja įprasto ir 3D formato filmams.
Dovanų kuponai pradeda galioti kitą dieną po pirkimo ir galioja 6 mėnesius. Kuponų galiojimas nėra pratęsimas.

7,50 €

Vaikiškas dovanų kuponas

Dovanų kuponą galima iškeisti Apollo Kine į vieną vaikišką bilietą (iki 12 metų) filmo bilietą, kurio vertė yra iki 5,00 €. Kuponai galioja įprasto ir 3D formato filmams.
Dovanų kuponai pradeda galioti kitą dieną po pirkimo ir galioja 6 mėnesius. Kuponų galiojimas nėra pratęsimas.

3,50 €

ApolloStar dovanų kuponas

Dovanų kuponą galima iškeisti Apollo Kine į vieną pasirinkto filmo bilietą Žvaigždžių“ arba „Liuks“ vietose, kurio vertė yra iki 12,00 €. Kuponai galioja įprasto ir 3D formato filmams.
Dovanų kuponai pradeda galioti kitą dieną po pirkimo ir galioja 6 mėnesius. Kuponų galiojimas nėra pratęsimas.

10,00 €

Šventinė dovanų dėžutė

Koks filmas be spragėsių ar gaivinančio gėrimo? Dovanok kino patirtį solidžioje dovanų dėžutėje.
Vieną dovanų dėžutės rinkinį sudaro 2 dovanų kuponai į pasirinktą filmą, 1 dovanų kuponas L dydžio spragėsiams ir 2 dovanų kuponai S dydžio gėrimams. Dovanų kuponai galioja 6 mėnesius.

Kaina: 19.99 €

Šventinis kino rinkinys

Dovanokite emocijas ir per šias Kalėdas nustebinkite savo kolegas įdomiais nuotykiais ir įspūdžiais! Šventinis kino rinkinys yra puiki dovana kiekvienam kino fanui. Į kalėdinį rinkinį įeina 2 pasirinkti dovanų kuponai ir maišelis saldžių spragėsių. Dovanų kuponai galioja 6 mėnesius.

Kaina: 14,99€

Užklausos forma

Kontaktai

Kino teatro produktai verslui