Šventiniai pasiūlymai kino fanams

Dovanok kiną!

Pažįsti kino faną ir nežinai kaip jį nustebinti per šias šventes? Paruošėme keletą idėjų, kaip tai gali padaryti. Dovanojant kiną leisite mėgautis mėgstamiausiais filmų žanrais ir aktoriais dideliame ekrane.
Dovanokite emocijas ir per šias Kalėdas nustebinkite savo artimuosius nepakartojamomis akimirkomis, pritrenkiančiais nuotykiais ar truputėliu romantikos!
Visus šiuos šventinius pasiūlymus galite įsigyti „Apollo Kinas“ kino teatruose, Vilniaus Akropolyje arba Panevėžyje.

Šventinė dovanų dėžutė

Koks filmas be spragėsių ar gaivinančio gėrimo? Dovanok kino patirtį solidžioje dovanų dėžutėje.
Vieną dovanų dėžutės rinkinį sudaro 2 dovanų kuponai į pasirinktą filmą, 1 dovanų kuponas L dydžio spragėsiams ir 2 dovanų kuponai S dydžio gėrimams. Dovanų kuponai galioja 6 mėnesius.

Kaina: 19.99 €

Šventinis kino rinkinys

Nustebinkite savo artimuosius saldžiu kino rinkiniu! Šventinis kino rinkinys yra puiki dovana kiekvienam kino fanui. Į kalėdinį rinkinį įeina 2 pasirinkti dovanų kuponai ir maišelis saldžių spragėsių. Dovanų kuponai galioja 6 mėnesius.

Kaina: 14.99 €

Šventinis dovanų kuponų rinkinys

„Apollo Kinas“ turi specialų pasiūlymą, jei nori šioms Kalėdoms artimuosius nustebinti dovanų kuponais į kiną.
2 įprasti dovanų kuponai kainuos tik 12 €. Jei nori savo artimiesiems suteikti dar malonesnę patirtį, gali įsigyti ir „Apollo Kinas“ dovanų kuponus „Žvaigždžių“ kėdėms, kuriose kiekvienas pasijus it tikra žvaigždė. 2 ApolloStar dovanų kuponai kainuos tik 18 €.
Dovanų kuponai galioja 6 mėnesius.