Pirma salė

Tikriems kino fanams

Pirma salė sukurta tikriems kino fanams – išskirtinės ir itin patogios kėdės, itin didelis ekranas ir lazerinė projekcija nukels į absoliučiai naujus pasaulius.„Apollo Kinas“ Vilniuje žiūrovus kviečia filmus ne žiūrėti, o patirti visu kūnu. Čia filmai tampa ypatinga proga ir kaskart vis iš naujo stebinančia patirtimi, o prie to prisideda aukščiausios technologijos.

Kino salėje yra įrengtos multifunkcinės ir be galo patogios LIUKS kėdės, o paskutinėse dviejose eilėse rasite LIUKS kėdes su aptarnavimu. Būtent šiose kėdėse žiūrovai galės mėgautis ir išskirtiniu aptarnavimu ir užsisakyti užkandžių bei gėrimų viso seanso metu.

Modernios kino technologijos

Pirmoje salėje sumontuota itin moderni kino rodymo technologija – 4K raiškos lazerinis projektorius ir 7.1 garso sistema, leidžianti pajusti net menkiausią virpėjimą ore. Šis aukščiausios kokybės technologijų derinys sukuria tokia atmosferą kino teatre, kokios reikalauja patys geriausi Holivudo filmai. Ir būtent dėl šių pažangių sprendimų salėje galėsite ne tik žiūrėti filmą. Tai bus tikra patirtis, kai atrodys, jog esate pačiame filme ir tikrai išgyvenate visus matomus įvykius, jaučiate vibracijas visu kūnu, girdite menkiausius žolės šnarėjimus ir įžiūrite net menkiausias režisierių paliktas smulkmenas ar užuominas.

Žiūrėti LIUKS repertuarą

Maksimalus komfortas

Multifunkcinės LIUKS kėdės sukurtos maksimaliam žiūrovų komfortui. Sėdėdami šiose kėdėse jausitės it patogiai atsigulę ant savo namų sofos. Mygtukų pagalba kėdes bus galima atlenkti bei ištiesti ir juose įsitaisyti pusiau gulomis, o prie šio aukščiausio lygio komforto prisidės ir pati geriausia kino patirtis su milžinišku ekranu, aukščiausios raiškos vaizdu ir nepriekaištingu erdviniu garsu.

Žiūrėti LIUKS repertuarą

Liuks kėdės su aptarnavimu

Pirmoje salėje, paskutinėse dvejose eilėse galite rasti LIUKS kėdes su aptarnavimu. Pasirinkus šias vietas jums nereikės stovėti eilėje, kad turėtumėte užkandžių ir gaiviųjų gėrimų. Ant staliuko rasite QR kodą, kurį neskenavus galėsite užsisakyti kino užkandžių, gėrimų bei maisto iš sporto baro - restorano O'Learys. Tai galite daryti viso seanso metu, o jūsų užsakymą pristatys kino teatro darbuotojai. Geriausia dalis – nereikia palikti savo vietos ir praleisti geriausių filmo akimirkų.

Svarbu!
O'Learys maistą ir užkandžius galima užsisakyti:
Sekmadieniais – trečiadieniais nuo 10:00 iki 21:00
Ketvirtadieniais – šeštadieniais nuo 10:00 iki 22:30