Kine tik merginos

Kine tik merginos renginys, kviečia visas merginas  su drauge, kolege, mama ar sese atvykti ir pamatyti filmus pirmosioms didžiajame kino teatro ekrane. Renginio metu jus pradžiugins partnerių dovanos, renginio vedėjas ir kitos staigmenos. O  filmai tikrai privers juoktis, verkti ar prisiminti romantiškas gyvenimo akimirkas. Bet kuriuo atveju pažadame, kad namo grįšite su puikiomis emocijomis, kurias aptarinėsite po filmo. Šis renginys subalansuotas moterims, tačiau laukiami ir vyrai. Mes pažadame paruošti jums malonių siurprizų, o jūs nepamirškite geros nuotaikos! 
Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama. Renginio nuotraukos su Jūsų atvaizdu gali būti viešinamos socialinėje erdvėje.

Pirkti bilietus

Back to Black

Balandžio 11 d. visas merginas kviečiame išvysti Amy Winehouse gyvenimą ir muziką sukrečiančioje biografinėje dramoje „Back to Black“.
Jos muzika. Jos gyvenimus. Jos palikimas.
Ikoniškiausios – ir labai pasiilgtos – XXI amžiaus muzikos pasaulio superžvaigždės Amy Winehouse gyvenimas ir muzika: atraskite kūrėjos kelionę iš paauglystės į pilnametystę ir vieno perkamiausių mūsų laikų albumų kūrimo istoriją.
Ryškus, gyvybingas Kamdeno gatvių, kurias ji vadino namais, paveikslas ir kova su pasauline šlove – romantinio trilerio „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ režisierės Sam Taylor-Johnson naujausia kino juosta pagerbia Amy artistiškumą, sąmojį ir sąžiningumą, taip pat bando suprasti jos demonus.
Filme gausu populiarių velionės dainininkės dainų, kurias įrašė ir atliko britų aktorė Marisa Abela.

Pirkti bilietus