Apollo fanų premjera

Apollo fanų premjera, tai renginys, skirtas patiems didžiausiems kino fanams! Patys didžiausi ir laukiamiausi metų filmai, geriausi aktoriai ir žadą atimančios istorijos, geriausia kino patirtis su bendraminčiais bei gausybė prizų! Tai kino premjeros, kurių nevalia praleisti tikriems kino mėgėjams.
Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama. Renginio nuotraukos su Jūsų atvaizdu gali būti viešinamos socialinėje erdvėje.

Pirkti bilietus

Transformeriai. Žvėrių atgimimas

Birželio 8 d. Pamatykite pirmieji septintąjį Transformerių franšizės filmą „Transformeriai. Žvėrių atgimimas“, kuris yra tiesioginis 2018 metų filmo „Kamanė“ tęsinys.

Per milijonus metų mūsų pasaulis pasikeitė. Ir dabar kai kas prabudo. Žemės planeta dar niekada nebuvo susidūrusi su tokia grėsme. Artėja tamsa.
Antrajame „Transformerių“ šeimos priešistorės filme veiksmas vyksta praėjus septyneriems metams po to, kai nebyli Kamanė susidraugavo su paaugle Čarle (akt. Hailee Steinfeld). Du jaunuoliai iš Bruklino bendradarbiaudami su autobotais ir jų lyderiu Optimus Praimu patenka į įsisenėjusį konfliktą su dar neregėtais robotais-žvėrimis.
Kovoje tarp gerųjų autobotų ir piktųjų diseptikonų svarbiausia – galia.

Pirkti bilietus