Filmo Femme premjera

Su Drag karalienėmis Edma ir Luka Mokka

Balandžio 4 d. kviečiame į išskirtinę intymaus filmo ir kritikų pripažinto modernaus erotinio trilerio FEMME premjerą „Apollo Kinas Vilnius Outlet“! Prieš filmą išvysite Drag karalienių Edmos ir Luka Mokka pasirodymus. Na, o po renginio išvysite puikiai apgalvotą, gausią įtemptų siužeto vingių, prikaustančią istoriją. 

Femme

Džiulis (akt. Nathan Stewart -Jarrett) gyvena dvigubą gyvenimą. Dieną jis niekuo neišsiskiriantis vyrukas, bet atėjus vakarui – tampa savimi ir virsta ryškia, pasitikinčia savimi, pasiruošusia užkariauti pasaulį, „drag queen“, tikra diva, rengiančia fantastinius pasirodymus scenoje.
Vieną vakarą tamsiuose Londono skersgatviuose Džiulį, vilkintį sceninius rūbus, žiauriai sumuša rajoniniai banditėliai homofobai, kuriems vadovauja Prestonas (akt. George MacKay). Praėjus keliems mėnesiams, savo užpuoliką Džiulis atpažįsta slaptoje gėjų pirtyje, pilnoje nuogų prakaituotų vyrų kūnų. Energingai viešai kumščiais mojuojantis ir savo seksualinę pakraipą slepiantis „mačo“ jo neatpažįsta. Vis dar negalintis atsigauti po baisaus užpuolimo, Džiulis sugalvoja keršto planą. Suvilioti Prestoną ir paviešinti itin atviras jų nuotraukas „sextube“ kanale – tai neabejotinai bus skaudus smūgis Prestonui ir sugriaus jo gyvenimą.
Karštos, agresyvios, jausmingos sekso scenos miško gilumoje ar nuošaliose Londono vietose tampa Džiulio keršto misijos dalimi. Tarp vyrų užsimezga pavojingas romanas, kupinas sukčiavimo, nepasitikėjimo, rizikos ir nuolat augančios, nepaaiškinamos traukos vienas kitam. Kas paims viršų – pyktis, nusivylimas ar kažkas daugiau?

Pirkti bilietus