ŽMONĖS žiūri

Bob Marley: One Love – pamatyk pirmas vasario 14 d.

ŽMONĖS žiūri

„ŽMONĖS žiūri“ premjeros tai išskirtinė galimybė pamatyti ir įvertinti laukiamiausius ir išskirtinius filmus ankščiau! Nuo įtraukiančių blockbasterių iki arthausinių filmų. Pažadame, šie išrinkti filmai sudomins visus kino fanus. Prisijunkite prie „ŽMONĖS žiūri“ premjerų ir pasinaudokite galimybe įvertinti filmus pirmieji.

Bob Marley: One Love

Didžiajame kino ekrane pirmą kartą atraskite žymiausio regio muzikos autoriaus ir atlikėjo Bobo Marlėjaus (1945-1981), kuris įkvėpė kartas per savo meilės ir vienybės žinią, istoriją apie kovą už laisvę ir revoliucingą muzikos kelionę.
Režisieriaus Reinaldo Marcus Green filmas, kuriame aktorius Kingsley Ben-Adir vaidina Bobą Marlėjų, o aktorė Lashana Lynch jo žmoną Ritą, leidžia pamatyti, kaip atrodė muzikos legenda, pajusti jo skausmą, liūdesį, džiaugsmą ir išganymą.
Glaudžiai bendradarbiaujant su Bobo Marlėjaus šeima sukurtas filmas, išsiskiriantis įsipareigojimu autentiškumui, buvo nufilmuotas Anglijoje ir Jamaikoje, įskaitant tokias svarbias vietas, kur Bobas gyveno ir formavosi jo meniškumas. Aktoriai ir įgula, kurią sudaro daugybė jamaikiečių aktorių, sukuria unikalią kino patirtį, atspindinčią legendos dvasios esmę.
Pasiruoškite pasinerti į legendinio Bobo Marlėjaus gyvenimą ir muzikanto palikimą kaip niekad anksčiau! Taika!

Pirkti bilietus